Historia Biura

Biuro Usług Turystycznych OJCOWIANIN zostało założone w 1992 roku. Tą długoletnią tradycję na rynku turystycznym wspiera również fakt, iż sam założyciel biura oraz główny trzon pracowniczy to mieszkańcy Ojcowa i okolic znający dogłębnie specyfikę tego regionu, działający od lat w tej branży na tym terenie.

Biuro OJCOWIANIN jest biurem "ojcowskim", co to znaczy? Otóż tylko biuro "ojcowskie" posiada wszelkie możliwe uprawnienia pozwalające na prowadzenie profesjonalnej działalności turystycznej na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Pracownicy tylko "ojcowskiego" biura posiadają licencję wydaną przez OPN dającą im pełny dostęp do wszystkich obiektów udostępnionych na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego co gwarantuje najwyższą jakość usług.

Biuro OJCOWIANIN gwarantuje szeroki wachlarz usług turystycznych w zakresie między innymi informacji turystycznej, zakwaterowania na terenie OPN, przewodnictwa po OPN oraz Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, zajęć ekologicznych (zielonych klas), działalności krajoznawczej w kraju i za granicą. Ale nie tylko, albowiem biuro posiada również własną restaurację PIWNICĘ POD NIETOPERZEM dzięki czemu zapewniamy organizację wszelkich imprez okolicznościowych i integracyjnych, pikników oraz kuligów, potańcówek jak również żywienia grup zorganizowanych. Biuro wraz z restauracją mieści się w budynku "Bazaru Warszawskiego" w samym centrum Ojcowskiego Parku Narodowego.


Biuro Usług Turystycznych "Ojcowianin"
Ryszard Piotr Bosak, 32-047 Ojców 15
   tel./fax. 12 389-20-89  •  E-mail: butojcowianin@poczta.onet.pl
©2009 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej